11 stycznia odbyło się pierwsze z nowego cyklu spotkanie networkingowe BEST dla studentek i doktorantek

Posted on Posted in Program BEST, Programy, Wydarzenia Networkingowe

IMG_7309

 

 

Za nami pierwsze z nowego cyklu spotkanie networkingowe BEST dla studentek i doktorantek, które Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet organizuje wspólnie z PwC.

Gościem spotkania była Mirella Panek – Owsiańska, ekspertka CSR, zarządzania różnorodnością i przywództwa kobiet. Wieloletnia prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu – think-and-do-tanku, który od 15 lat promuje i analizuje społeczną odpowiedzialność biznesu, odpowiada za kontakty z kluczowymi interesariuszami w Polsce, współpracuje z CSR Europe, The World Business Council for Sustainable Development (WBCSD), Global Compact, etc. Autorka artykułów i komentarzy prasowych, blogerka, przewodnicząca jury konkursu Raporty Społeczne oraz innych konkursów poświęconych komunikacji i społecznej odpowiedzialności biznesu. Aktualnie działająca w Fundacji Kosmos dla Dziewczynek. Członkini Zespołu ds. CSR przy Ministerstwie Gospodarki. Prowadzi zajęcia dla studentów na podyplomowych studiach z zakresu CSR i PR. Posiadająca długoletnie doświadczenie współpracy z biznesem, sektorem publicznym i NGO.

Mirella opowiedziała o plusach i minusach zatrudnienia w 3 sektorze i podzieliła się z uczestniczkami swoim bogatym doświadczeniem zawodowym. Poruszyła również swoją opowieścią o nowym projekcie Kosmos dla Dziewczynek, który ma na celu wzmacnianie dziewczynek i tworzenie środowiska wolnego od ograniczających je stereotypów.

Następne spotkanie już 13 lutego! Zapraszamy!

IMG_7310 IMG_7304

IMG_7306

 

Parter projektu BEST:

 

logo pwc