27 i 28 października zachęcamy do udziału w Konstancińskim Forum Kobiet. Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet objęła wydarzenie patronatem merytorycznym. Zapraszamy!

Posted on Posted in Bez kategorii

Forum-kobiet_rgb_PNG_1920px

 

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że Sieć Przedsiębiorczych Kobiet objęła patronatem merytorycznym niezwykle ciekawe wydarzenie jakim jest II Konstancińskie Forum Kobiet, które odbędzie się w dniu 27 i 28 października 2017 r. w Konstancińskim Domu Kultury, przy ul. Mostowej 15.

Organizatorem Forum jest Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania”, która inicjuje i wspiera wiele ciekawych inicjatyw obywatelskich.  Program Forum to wiele ciekawych prelekcji i warsztatów o tematyce: przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecej siły i piękna. Wśród Prelegentów, m.in. Urszula Eriksen – mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Katarzyna Michalska, Maciej Bennewicz, Renata Piotrowska-Cerruti, Łukasz Krasoń, Urszula Dudziak, Szymon Hołownia, DJ Wika i wielu innych. Szczegółowy program dostępny jest na stronie Fundacji (www.strefadzialania.org.pl)

Forum, promować będzie postawy kobiet przedsiębiorczych, kreatywnych, otwartych, energicznych i odpowiedzialnych, którym na sercu leży dobro środowiska lokalnego oraz szeroko rozumiana etyka w biznesie. Dodatkowo w drugim dniu Forum odbędą się całodzienne warsztaty rozwoju osobistego.  Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji – atrakcyjne pakiety powitalne dla 250 pierwszych osób, darmowy catering oraz kawę parzoną przez najlepszych baristów z firmy Starbucks, wspaniałe akcenty muzyczne (Bogdan Hołownia oraz Chris Schittulli).

Uczestnictwo w forum jest darmowe, wystarczy się zarejestrować na www.konstancinskieforumkobiet.pl

Patronat honorowy nad imprezą zgodził się objąć Burmistrz Gminy Konstancin Jeziorna oraz Starosta Powiatu Piaseczyńskiego. Partnerem wydarzenia jest Konstanciński Dom Kultury.

Patronem merytorycznym, obok Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, został Instytut Psychoimmunologii IPSI, ICF Polska oraz Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J.Korczaka.

Patronat medialny nad Forum objęło Zwierciadło, Sens oraz Radio Kolor.

 

Plakat_kfk —druk 500x700.cdr

 

Konstancińskie Forum Kobiet to przedsięwzięcie organizowane już po raz drugi.  Forum po raz kolejny organizowane jest jako odpowiedź na potrzebę większej integracji społecznej mieszkanek Konstancina, Piaseczna i okolic jak również Warszawy (Wilanów, Ursynów).
Zeszłoroczna edycja Forum była dużym sukcesem, Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania” została nominowana do nagrody głównej w plebiscycie Perły Mazowsza, a jej Prezeska została nagrodzona tytułem Kobiety Charyzmatycznej, nadawanym przez Wydawnictwo Why Story oraz Gazetę Wyborczą.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z poprzedniej edycji forum: FILM 

Zapraszamy!