Biznes w kobiecych rękach – NOWOŚĆ!

Startuje druga edycja programu mentoringu biznesowego 100 Nowych Firm Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – „Biznes w Kobiecych Rękach”.

 

BWKR_logo

 

Kompleksowy program wsparcia adresowany jest do kobiet, które planują założyć nową firmę, mają pomysł na biznes, pasję i determinację.

 

Program, który potrwa 7 miesięcy, od czerwca do grudnia 2014, składać się będzie z następujących elementów:

  • indywidualne wsparcie mentorki – doświadczonej przedsiębiorczyni (w formie 6 spotkań w ciągu 6 miesięcy)
  • blok szkoleniowo – warsztatowy – ABC przedsiebiorczości (3 dni szkoleniowe)
  • spotkania networkingowe uczestniczek programu (3 warsztaty)

 

Mentorkami w programie Biznes w Kobiecych Rękach są członkinie Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Są nimi panie, które od lat, z sukcesem prowadzą swoje firmy i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Do programu zostanie wybranych 50 uczestniczek z województwa mazowieckiego, wyłonionych w drodze konkursu. Proces rekturacji będzie 2 etapowy, w pierwszym etapie będą przyjmowane zgłoszenia on-line, w drugim etapie zaprosimy wybrane uczestniczki na rozmowy indywidualne.

 

Rekrutacja do Programu

 

Udział w programie jest bezpłatny, jednak uczestniczki zobowiążą się, że założą i zarejestrują swoje firmy w ciągu trwania programu.

 

Partnerem projektu Biznes w Kobiecych Rękach jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

 

Organizatorem programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet w partnerstwie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy.

 

stopkafundacja_kronenberga