dr Katarzyna Nizińska

Posted on Posted in Bez kategorii

Praktyk biznesu – HR ekspert, menedżer, trener biznesu i rozwoju osobistego. Obecnie HR Menedżer w Fundacji DKMS. Ostatnie  10 lat pracowałam na stanowiskach kierowniczych, m. in. jako Dyrektor Human Resources oraz Dyrektor Rekrutacji i Rozwoju w Coca Cola HBC Polska (2004 – 2009) oraz Menedżer Szkoleń i Rozwoju w Novo Nordisk Pharma, region Europa Wschodnia (2010 – 2013). Na tych stanowiskach odpowiadałam za wszystkie działania kadrowe i rozwojowe – od pozyskania Pracowników, przez zatrudnienie, administrowanie, kwestie prawne, motywowanie, rozwój, planowanie sukcesji.

Jako coach specjalizuję się w rozwoju osobistym i zawodowym. Umiejętności  i narzędzia coachingowe zdobywałam podczas rocznego kursu coachingu zorganizowanego przez amerykańską firmę Velocity dla coachów Novo Nordisk wg. standardów ICF (International Coach Federation). Pracuję  pod stałą superwizją coacha PCC (Professional Certified coach). Przeprowadziłam ponad 300 godzin coachingu od 2012 roku dla Klientów indywidualnych, korporacyjnych (menedżerów średniego i wyższego szczebla).

Od 1997 roku przeprowadziłam ponad  20.000 godzin szkoleniowych i coachingowych dla Klientów w Polsce i Europie. Od 2000 roku – jako trener – współpracuję z questus centrum akredytacyjnym The Chartered Institute of Marketing. Prowadzę zajęcia na MBA of Minot State University i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz stypendystką uniwersytetów Carleton w Ottawie, Concordia w Montrealu (Kanada), Wirtschaftsuniversität w Wiedniu oraz IESE w Barcelonie.