Konkurs Be the change. Tell your story. Inspire others. – na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 października

Posted on Posted in Konkursy

Zmiana to jedyny pewny element życia, który towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Często prowadzi do niesamowitych i niespodziewanych efektów. Część historii kobiet przedsiębiorczych już znamy – pragniemy poznać ich więcej!

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie Be the change. Tell your story. Inspire others. Dlaczego warto? Masz szansę swoją historią zainspirować inne kobiety, które tej inspiracji potrzebują – w końcu to ona dodaje najwięcej siły, energii do działania i do zmian właśnie – na polu zawodowym jak i osobistym oraz niesamowicie motywuje do bycia przedsiębiorczą, odważną. Co więcej? Przekonasz się, jak inspirujący jest sam proces pisania swojej historii, ubierania jej w słowa, by podzielić się nią z innymi.

Konkurs Be the change. Tell your story. Inspire others to konkurs ogólnopolski, mogą w nim wziąć udział kobiety z całej Polski, które spełnią warunki określone w regulaminie konkursu. By zgłosić swój udział, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Finałem konkursu będzie sesja Be The Change, która odbędzie się 20 listopada 2018 w Warszawie.

Projekt jest realizowany w ramach Inspiring World Campaign 2018.