Konkurs „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych” rozstrzygnięty! Dziękujemy wszystkim paniom, które wzięły udział w konkursie, a zwyciężczyniom gratulujemy!

Posted on Posted in Wydarzenia Networkingowe

COVER PHOTO_konkurs InPost

 

Konkurs „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych” został zorganizowany przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet oraz firmę InPost. Celem projektu było budzenie ducha przedsiębiorczości wśród kobiet, umożliwienie im rozwoju osobistego w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, otrzymałyśmy wiele ciekawych i poruszających zgłoszeń, historii pisanych życiem… Do drugiego etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 15 pań – autorek najciekawszych historii. Wzięły one udział w warsztacie z autoprezentacji, który poprowadziła Ola Więcka, dziennikarka oraz specjalistka od storytellingu, a następnie zaprezentowały się przed komisją konkursową.

inpost4  inpost6

inpost5  inpost2

Prezentację były tak przejmujące, że komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatki (zamiast jednej) oraz przyznała 4 wyróżnienia (zamiast 3)!

inpost1

Zwyciężczynie wezmą udział jako bohaterki w sesji Be the change#14, która odbędzie się 15 lutego o godz. 19.00 w Brain Embassy w Warszawie przy ul. Postępu 15.

 

BE THE CHANGE_#14_1200x630

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe, a laureatkom gratulujemy!

Środki na realizację Konkursu pochodzą ze sprzedaży KALENDARZA „DZIEWCZYNY INPOST 2018”.

 

GRAFIKA IN POST BANNER

 

Do zobaczenia 15 lutego na sesji Be the change#14!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz InPost

 

LOGOTYP_SPK_new   InPost-2