Konkurs z In Post „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych”

BE THE CHANGE_#14_1200x630

Zapraszamy na Finał Konkursu, sesję Be the change#14, która odbędzie się 15 lutego o godz. 19.00 w Brain Embassy!

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

***

Trzy laureatki konkursu InPost i FPK prelegentkami podczas Be The Change

 

W styczniu br. odbyły się warsztaty z finalistkami konkursu „Pokonałam Samą Siebie, czyli opowieść o punktach zwrotnych w moim życiu” organizowanego przez firmę InPost i Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Nagrodą dla najlepszej uczestniczki miało być wystąpienie podczas kolejnej sesji Be The Change na scenie. Jury nie przewidziało jednego –   kandydatki do nagrody reprezentowały tak wysoki poziom, że wybór jednej osoby okazał się po prostu niemożliwy. Dlatego 15 lutego podczas najbliższej sesji Be The Change na scenie wystąpi nie jedna, nie dwie ale trzy uczestniczki warsztatów zorganizowanych dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży charytatywnego kalendarza „Dziewczyny InPost 2018”.

 

Podczas spotkania wigilijnego w 2016 roku w firmie InPost zrodził się pomysł, by zorganizować projekt który zwróci uwagę na unikalne zasoby? jakimi dysponuje firma InPost. Niespełna rok później, w listopadzie 2017 roku wydany został charytatywny kalendarz „Dziewczyny InPostu 2018”, składający się z 12 fotografii wyłonionych w castingu Pań, które na co dzień pracują w różnych działach firmy InPost. Jego przesłaniem miało być zwrócenie uwagi na to, jakie wartości do zespołów wnoszą kobiety. Kobiety w firmie InPost stanowią 45 % załogi. To rzadkość, zwłaszcza w branży logistycznej. Eleganckie i efektowne wydawnictwo sprzedawane było do końca grudnia w internetowych księgarniach labotiga.pl oraz czytam.pl. Dzięki wsparciu partnerów udało się zebrać środki, na zorganizowanie warsztatów z wystąpień dla 15 finalistek konkursu „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o punktach zwrotnych w moim życiu”. Trzy z nich – Monika Andrulewicz, Anna Staszak i Beata Zuba  wystąpią na scenie podczas sesji Be The Change 15 lutego br. W nowej siedzibie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet –Brain Embassy w Warszawie przy ul. Postępu 15.

 

– Od samego początku chcieliśmy, by wydanie kalendarza przełożyło się na realne działanie, które będzie miało wpływ na życie kobiet. Stąd współpraca z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet jak i organizacja konkursu – mówi Anna Wiertel Dyrektor Marketingu w firmie InPost. Cieszę się, że nasza inicjatywa pozwoliła kobietom odkryć w sobie talent i zawalczyć o siebie. Dumna jestem bardzo, zwłaszcza, że wszystkie prelegentki podczas kolejnej sesji Be The Change to laureatki naszego konkursu. Osobiście mam nadzieję, że to doświadczenie stanie się kolejnym punktem zwrotnym w ich życiu – dodaje.

 

Wszystkie środki ze sprzedaży kalendarza zostały przekazane Fundacji Sieć Kobiet Przedsiębiorczych na zrealizowanie projektu „Pokonałam Samą Siebie”, dzięki któremu wiele kobiet miało szansę na zmianę swojego życia.

 

Patroni Medialni: Business&Prestige, Interia.pl, Styl.pl, RMF FM, Businessman.pl, Gazeta Małych I  Średnich Przedsiębiorstw, biznes2biznes.com., obcasy.pl

 

Partnerzy: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Wydawnictwo SQN, Labotiga.pl, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Czytam.pl

 

Zdjęcia: Piotr Piątek

Stylizacje: Patrycja Guzik

Fryzury: Andrzej Krzak

Make up artist: Agnieszka Krzyżowska & Katarzyna Flame Kowalik

Produkcja sesji InPost: Kamila Solon-Serek & Tomasz Łukaszczyk

 

 

O Integer.pl

 

Grupa Integer jest liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce. Poprzez nowatorskie rozwiązanie takie jak Paczkomaty® InPost zrewolucjonizował rynek logistyki dla e-commerce w Polsce i Europie.

Paczkomaty® InPost oprócz Polski i Wielkiej Brytanii – w których funkcjonują kolejno największe sieci – są obecne we Francji i Włoszech, które są kluczowymi dla InPost rynkami. Ponadto w sieci InPost Paczkomaty® funkcjonują w m.in. Czechach, Słowacji, Węgrzech. Oprócz tego Paczkomaty® z powodzeniem są wykorzystywane w sieciach lokalnych firm kurierskich lub pocztowych w takich krajach jak Chile, Estonia, Litwa i Łotwa, Australia, Kolumbia, Islandia czy Irlandia. Na koniec 2016 roku na całym świecie działało ponad 6000 Paczkomatów®, z tego ponad 5000 w sieci InPost.

Najwyższą jakość Paczkomatów® InPost podkreśla otrzymanie licznych wyróżnień międzynarodowych m.in.: tytuł ‘Supplier of the Year’ podczas Post Expo 2014 czy nagroda „The Delivery Excellence Award 2014” w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”, a ponad to wszystko 4 nagrody World Mail Awards otrzymane w latach: 2010, 2011 oraz 2013. W czerwcu 2016 r InPost został po raz kolejny laureatem konkursu World Post & Parcel Awards i  otrzymał nagrodę w kategorii Customer Service.

 

***

Wyniki Konkursu

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, otrzymałyśmy wiele ciekawych i poruszających zgłoszeń, historii pisanych życiem… Do drugiego etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 15 pań – autorek najciekawszych historii. Wzięły one udział w warsztacie z autoprezentacji, który poprowadziła Ola Więcka, dziennikarka oraz specjalistka od storytellingu, a następnie zaprezentowały się przed komisją konkursową.

inpost4  inpost6

inpost5  inpost2

Prezentację były tak przejmujące, że komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatki (zamiast jednej) oraz przyznała 4 wyróżnienia (zamiast 3)!

inpost1

Zwyciężczynie wezmą udział jako bohaterki w sesji Be the change#14, która odbędzie się 15 lutego o godz. 19.00 w Brain Embassy w Warszawie przy ul. Postępu 15.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe, a laureatkom gratulujemy!

 

***

Plakat In post

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych”.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, a partnerem firma INPOST. Celem projektu jest budzenie ducha przedsiębiorczości wśród kobiet, umożliwienie im rozwoju osobistego w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Nagrodą główną w Konkursie jest udział w sesji Be the Change w roli bohaterki!

 

GRAFIKA IN POST BANNER

Środki na realizację Konkursu pochodzą ze sprzedaży KALENDARZA „DZIEWCZYNY INPOST 2018”.

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem swoich punktów zwrotnych.

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE KONKURSOWE

Konkurs zostanie zainaugurowany 22 listopada podczas XI Konferencji SPK BE YOURSELF. Zgłoszenia będą przyjmowane od 22 listopada 2017 do 15 grudnia 2017. Wyniki poznamy do 5 stycznia 2018.

15 kobiet, które prześlą najciekawszą historię o swoich punktach zwrotnych zostanie nagrodzonych warsztatem z Autoprezentacji, który odbędzie się w Warszawie dnia 10 stycznia 2018. Poprowadzi go ekspertka od storytellingu – Ola Więcka!

Pod koniec warsztatu zostanie przeprowadzony konkurs na najlepszą autoprezentację, a jego zwyciężczyni otrzyma nagrodę główną w postaci udziału w lutowej sesji Be the Change w roli bohaterki wraz z profesjonalnym przygotowaniem do sesji przez eksperta od storytellingu. 3 następne miejsca zostaną nagrodzone darmowymi biletami na sesję Be the Change.

Kluczowe terminy Konkursu:

  1. Inauguracja Konkursu: 22 listopada, XI Konferencja SPK BE YOURSELF
  2. Przyjmowanie zgłoszeń: 22.11.2017-15.12.2017
  3. Ogłoszenie wyników: do 5 stycznia 2018
  4. Warsztat – Nagroda za najciekawsze zgłoszenie konkursowe: 10 stycznia 2018, Warszawa

Cel: zdobycie praktycznych umiejętności i przygotowanie do publicznego zaprezentowania się

Zakres warsztatu: storytelling w praktyce, autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Warsztat zakończony będzie wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wyłoniona laureatka, która otrzyma nagrodę główną.

5. Sesja Be the Change – Nagroda główna za najlepsze wystąpienie podczas warsztatu: 15 lutego 2018, Warszawa

Laureatka konkursu na najlepszą autoprezentację podczas warsztatu otrzyma zaproszenie do udziału w sesji Be The Change – wydarzenia networkingowo-inspiracyjnego, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Jest to sztandarowy format Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, wydarzenie w stylu TEDex, o punktach zwrotnych, który odbywa się w trakcie konferencji lub wieczornego eventu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w Warszawie.

Zwyciężczyni zostanie profesjonalnie przygotowana do wystąpienia w sesji Be the Change poprzez cykl sesji z trenerem storytellingu; zapewniony zostanie także profesjonalny makijaż i uczesanie. Wystąpienie na Be the Change to szczególne wyróżnienie i przywilej. W dotychczasowych sesjach wzięły udział kobiety sukcesu ze świata biznesu, nauki, kultury, a także przedstawicielki sceny startupowej.

Kolejne 3 osoby otrzymają wejściówki na wieczór Be The Change.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

 

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet oraz INPOST

 

FUNDACJA_przeds_kobiet_logo      InPost-2