Konkurs z In Post „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych”

Plakat In post

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych”.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, a partnerem firma INPOST. Celem projektu jest budzenie ducha przedsiębiorczości wśród kobiet, umożliwienie im rozwoju osobistego w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Nagrodą główną w Konkursie jest udział w sesji Be the Change w roli bohaterki!

 

GRAFIKA IN POST BANNER

Środki na realizację Konkursu pochodzą ze sprzedaży KALENDARZA „DZIEWCZYNY INPOST 2018”.

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem swoich punktów zwrotnych.

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE KONKURSOWE

Konkurs zostanie zainaugurowany 22 listopada podczas XI Konferencji SPK BE YOURSELF. Zgłoszenia będą przyjmowane od 22 listopada 2017 do 15 grudnia 2017. Wyniki poznamy do 5 stycznia 2018.

15 kobiet, które prześlą najciekawszą historię o swoich punktach zwrotnych zostanie nagrodzonych warsztatem z Autoprezentacji, który odbędzie się w Warszawie dnia 10 stycznia 2018. Poprowadzi go ekspertka od storytellingu – Ola Więcka!

Pod koniec warsztatu zostanie przeprowadzony konkurs na najlepszą autoprezentację, a jego zwyciężczyni otrzyma nagrodę główną w postaci udziału w lutowej sesji Be the Change w roli bohaterki wraz z profesjonalnym przygotowaniem do sesji przez eksperta od storytellingu. 3 następne miejsca zostaną nagrodzone darmowymi biletami na sesję Be the Change.

Kluczowe terminy Konkursu:

  1. Inauguracja Konkursu: 22 listopada, XI Konferencja SPK BE YOURSELF
  2. Przyjmowanie zgłoszeń: 22.11.2017-15.12.2017
  3. Ogłoszenie wyników: do 5 stycznia 2018
  4. Warsztat – Nagroda za najciekawsze zgłoszenie konkursowe: 10 stycznia 2018, Warszawa

Cel: zdobycie praktycznych umiejętności i przygotowanie do publicznego zaprezentowania się

Zakres warsztatu: storytelling w praktyce, autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Warsztat zakończony będzie wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wyłoniona laureatka, która otrzyma nagrodę główną.

5. Sesja Be the Change – Nagroda główna za najlepsze wystąpienie podczas warsztatu: 15 lutego 2018, Warszawa

Laureatka konkursu na najlepszą autoprezentację podczas warsztatu otrzyma zaproszenie do udziału w sesji Be The Change – wydarzenia networkingowo-inspiracyjnego, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Jest to sztandarowy format Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, wydarzenie w stylu TEDex, o punktach zwrotnych, który odbywa się w trakcie konferencji lub wieczornego eventu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w Warszawie.

Zwyciężczyni zostanie profesjonalnie przygotowana do wystąpienia w sesji Be the Change poprzez cykl sesji z trenerem storytellingu; zapewniony zostanie także profesjonalny makijaż i uczesanie. Wystąpienie na Be the Change to szczególne wyróżnienie i przywilej. W dotychczasowych sesjach wzięły udział kobiety sukcesu ze świata biznesu, nauki, kultury, a także przedstawicielki sceny startupowej.

Kolejne 3 osoby otrzymają wejściówki na wieczór Be The Change.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

 

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet oraz INPOST

 

FUNDACJA_przeds_kobiet_logo      InPost-2