Partnerzy Fundacji

Partnerzy Fundacji

Zapraszamy do korzystania z usług Partnerów Fundacji. Są nimi polecane przez nas firmy, których ofertę znamy  i możemy z całą odpowiedzialnością polecać ich usługi i produkty. Partnerzy Fundacji często świadczą usługi na jej rzecz.

Firmy zainteresowane dołączeniem do grona Partnerów fundacji zachęcamy do kontaktu z nami.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy współpracuje z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet od 2014 roku. Współpraca polega m. in. na udzielaniu wsparcia finansowania oraz merytorycznego.

Od początku współpracy z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, wspólnie zrealizowaliśmy dwie edycje programu „Biznes w Kobiecych Rękach”. W efekcie powstało ponad 70 firm kobiecych, które, zrzeszone w innowacyjne klastry, łącznie zatrudniają ok. 100 osób i wciąż kreują nowe miejsca pracy, przyczyniając się tym samym do rozwoju lokalnej społeczności.

Więcej

 

Citi Handlowy

Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citi Handlowy jest partnerem wielu działań Fundacji, w szczególności konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz programu Biznes w Kobiecych Rękach.

Więcej

 

Oriflame

Naszą wizją jest to, by zostać pierwszą na świecie Firmą Sprzedaży Bezpośredniej. Z kolei naszą misją zawsze było spełniać marzenia ludzi na całym świecie.

Więcej

 

Wolf Theiss

Wolf Theiss jest jedną z wiodących europejskich kancelarii prawniczych w Europe Środkowej, Wschodniej oraz Południowo–Wschodniej (region CEE/SEE), ukierunkowaną na świadczenie usług z zakresu międzynarodowego prawa handlowego.

Wolf Theiss od lat wspiera inicjatywy promujące rozwój zawodowy kobiet, jak również jest wielokrotnym laureatem międzynarodowej nagrody „European Women in Business Law Awards” przyznawanej przez Euromoney. W 2017 roku  kancelaria otrzymała tytuł "Best in Austria" oraz "Best in Croatia". Wyróżniane i nagradzane są kancelarie, które w szczególny sposób dbają o poprawę pozycji zawodowej kobiet poprzez wprowadzanie programów mających na celu wspieranie innowacji i zarządzanie talentami oraz promujących zawodowy awans.

Kancelaria jest partnerem Fundacji w ramach projektu Klubu mentorek, Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan oraz działań na rzecz solidarności kobiet w biznesie.

Więcej

BMW

BMW to jedna z najbardziej luksusowych marek motoryzacyjnych. Nasza współpraca rozwija się owocnie od 2015 roku. Marka BMW jest partnerem Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

 

Planet Car Lease

Międzynarodowa firma działająca w Polsce od 2016 roku. Specjalizuje się w wielowymiarowej obsłudze leasingowej dużych i małych firm. Więcej na stronie Planet Car Lease

Planet Car Lease jest partnerem programu Biznes w Kobiecych Rękach. Dzięki nawiązanej współpracy, dla uczestniczek programu i ich nowopowstałych firm została przygotowana szyta na miarę oferta Car4Woman.

 

SARE

SARE to partner Fundacji, którego rozwiązania ułatwiają komunikację z członkiniami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

SARE to najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla komunikacji z klientem. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi. Zapraszamy na stronę: http://sare.pl/

 

Delikatesy.Esencja

Delikatesy.Esencja to partner śniadań Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy na stronę: http://www.delies.pl/

Więcej