Partnerzy Fundacji

Partnerzy Fundacji

Zapraszamy do korzystania z usług Partnerów Fundacji. Są nimi polecane przez nas firmy, których ofertę znamy  i możemy z całą odpowiedzialnością polecać ich usługi i produkty. Partnerzy Fundacji często świadczą usługi na jej rzecz.

Firmy zainteresowane dołączeniem do grona Partnerów fundacji zachęcamy do kontaktu z nami.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy współpracuje z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet od 2014 roku. Współpraca polega m. in. na udzielaniu wsparcia finansowania oraz merytorycznego.

Od początku współpracy z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, wspólnie zrealizowaliśmy dwie edycje programu „Biznes w Kobiecych Rękach”. W efekcie powstało ponad 70 firm kobiecych, które, zrzeszone w innowacyjne klastry, łącznie zatrudniają ok. 100 osób i wciąż kreują nowe miejsca pracy, przyczyniając się tym samym do rozwoju lokalnej społeczności.

Więcej

 

Citi Handlowy

Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citi Handlowy jest partnerem wielu działań Fundacji, w szczególności konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz programu Biznes w Kobiecych Rękach.

Więcej

 

Wolf Theiss

Wolf Theiss jest jedną z wiodących europejskich kancelarii prawniczych w Europe Środkowej, Wschodniej oraz Południowo–Wschodniej (region CEE/SEE), ukierunkowaną na świadczenie usług z zakresu międzynarodowego prawa handlowego.

Wolf Theiss od lat wspiera inicjatywy promujące rozwój zawodowy kobiet, jak również jest wielokrotnym laureatem międzynarodowej nagrody „European Women in Business Law Awards” przyznawanej przez Euromoney. W 2017 roku  kancelaria otrzymała tytuł "Best in Austria" oraz "Best in Croatia". Wyróżniane i nagradzane są kancelarie, które w szczególny sposób dbają o poprawę pozycji zawodowej kobiet poprzez wprowadzanie programów mających na celu wspieranie innowacji i zarządzanie talentami oraz promujących zawodowy awans.

Kancelaria jest partnerem Fundacji w ramach projektu Klubu mentorek, Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan oraz działań na rzecz solidarności kobiet w biznesie.

Więcej

Bird&Bird

Głęboka znajomość kluczowych sektorów gospodarki, niedościgniony standard obsługi klienta i międzynarodowy zasięg – trzy czynniki, które wyróżniają Bird & Bird od reszty konkurentów. Na naszą przewagę składa się ponad 160 lat doświadczeń, potencjał międzynarodowego zespołu oraz oryginalność i transparentność działań. Łączy nas jeszcze jedno – pasja i specjalistyczna wiedza o branżach, w których działają nasi klienci.

Więcej

 

Planet Car Lease

Car4Woman to program stworzony z myślą o kobietach.

Oferuje on formułę wynajmu zaproponowanych przez Nas modeli samochodów, w wybranym przez Panie okresie. Celem programu jest dostosowanie oferty dającej możliwość użytkowania samochodu, do indywidualnych, kobiecych potrzeb oraz oczekiwań. To również szereg korzyści, jakim jest między innymi wsparcie techniczne w codziennych obowiązkach związanych z posiadaniem samochodu.

Gwarantujemy pomoc w najmniej oczekiwanej sytuacji.

Pozostaje jedynie … cieszyć się radością z jazdy.

Zapraszamy na:

www.car4woman.pl

facebook.com/car4woman

 

Coders Lab. Szkoła IT. Partner Edukacyjny

Kim jesteśmy
 
Łączymy doświadczenie edukacyjne ze znajomością rynku pracy IT, dzięki czemu umożliwiamy szybkie i efektywne zdobycie pożądanych kompetencji związanych z nowymi technologiami. Skupiamy się się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, które w pierwszej kolejności są przydatne u pracodawców. Dla osób, które chcą wystartować w nowym, perspektywicznym zawodzie, jesteśmy alternatywą dla wyższych szkół podyplomowych.
Ponad 30% naszych Absolwentów to kobiety. To ponad dwa razy więcej niż średnia kobiet, które obecnie studiują informatykę w Polsce (14,3% wg. raportu "Kobiety na politechnikach 2018")
Nasze dotychczasowe zaangażowanie w edukację IT wśród kobiet https://pressroom.coderslab.pl/19487-programuj-dziewczyno 
 
 
Jaki jest nasz cel współpracy
Uświadomić kobietom, że
  • obszar IT nie jest domeną mężczyzn,
  • edukacja IT nie wymaga kończenia studiów, a zmiana zawodowa i rozpoczęcie kariery w tym obszarze jest możliwe w stosunkowo krótkim czasie
  • Coders Lab jest bardzo dobrą propozycją dla kobiet, które szukają możliwości wejścia na rynek pracy z atrakcyjnymi kompetencjami w obszarze IT

Więcej

Brain Embassy

Brain Embassy - pierwszy co-creating w Polsce. Dzięki współpracy z Brain Embassy Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet tworzy przestrzeń co-creatingową dla kobiet.

Więcej

 

 

SARE

SARE to partner Fundacji, którego rozwiązania ułatwiają komunikację z członkiniami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

SARE to najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla komunikacji z klientem. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi. Zapraszamy na stronę: http://sare.pl/