Partnerzy Fundacji

Partnerzy Fundacji

Zapraszamy do korzystania z usług Partnerów Fundacji. Są nimi polecane przez nas firmy, których ofertę znamy  i możemy z całą odpowiedzialnością polecać ich usługi i produkty. Partnerzy Fundacji często świadczą usługi na jej rzecz.

Firmy zainteresowane dołączeniem do grona Partnerów fundacji zachęcamy do kontaktu z nami.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy współpracuje z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet od 2014 roku. Współpraca polega m. in. na udzielaniu wsparcia finansowania oraz merytorycznego.

Od początku współpracy z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, wspólnie zrealizowaliśmy dwie edycje programu „Biznes w Kobiecych Rękach”. W efekcie powstało ponad 70 firm kobiecych, które, zrzeszone w innowacyjne klastry, łącznie zatrudniają ok. 100 osób i wciąż kreują nowe miejsca pracy, przyczyniając się tym samym do rozwoju lokalnej społeczności.

Więcej

 

Citi Handlowy

Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citi Handlowy jest partnerem wielu działań Fundacji, w szczególności konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz programu Biznes w Kobiecych Rękach.

Więcej

 

Wolf Theiss

Wolf Theiss jest jedną z wiodących europejskich kancelarii prawniczych w Europe Środkowej, Wschodniej oraz Południowo–Wschodniej (region CEE/SEE), ukierunkowaną na świadczenie usług z zakresu międzynarodowego prawa handlowego.

Wolf Theiss od lat wspiera inicjatywy promujące rozwój zawodowy kobiet, jak również jest wielokrotnym laureatem międzynarodowej nagrody „European Women in Business Law Awards” przyznawanej przez Euromoney. W 2017 roku  kancelaria otrzymała tytuł "Best in Austria" oraz "Best in Croatia". Wyróżniane i nagradzane są kancelarie, które w szczególny sposób dbają o poprawę pozycji zawodowej kobiet poprzez wprowadzanie programów mających na celu wspieranie innowacji i zarządzanie talentami oraz promujących zawodowy awans.

Kancelaria jest partnerem Fundacji w ramach projektu Klubu mentorek, Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan oraz działań na rzecz solidarności kobiet w biznesie.

Więcej

Kancelaria Snażyk Korol Mordaka sp.k.

Kancelaria Snażyk Korol Mordaka sp.k. specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem rynku kapitałowego, venture capital i private equity oraz z branżą kreatywną. Prawnicy Kancelarii budują swoje wieloletnie doświadczenie zapewniając kompleksowe wsparcie prawne dla instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych oraz podmiotów poszukujących wsparcia prawnego w transakcjach finansowania i przekształceń własnościowych, a także podmiotów z sektora nowych technologii, które wprowadzają innowacyjne produkty i rozwiązania. Posiadają również silny zespół specjalizujący się w prawie własności intelektualnej oraz w prawie mody.

Prawnicy poruszają się na wielu polach, dzięki czemu są elastyczni i różnorodni. Obsługują m.in. liczne transakcje kapitałowe oraz transakcje typu M&A. Zajmują sie również tworzeniem optymalizacji podatkowych. Kancelaria jest ściśle związana z szeroko pojętym rynkiem nowych technologii (SaaS, e-commerce oraz technologie mobilne i fintech).

Kancelaria wspiera Fundację w zakresie doradztwa prawnego.

Więcej

Bird&Bird

Głęboka znajomość kluczowych sektorów gospodarki, niedościgniony standard obsługi klienta i międzynarodowy zasięg – trzy czynniki, które wyróżniają Bird & Bird od reszty konkurentów. Na naszą przewagę składa się ponad 160 lat doświadczeń, potencjał międzynarodowego zespołu oraz oryginalność i transparentność działań. Łączy nas jeszcze jedno – pasja i specjalistyczna wiedza o branżach, w których działają nasi klienci.

Więcej

 

Planet Car Lease

Car4Woman to program stworzony z myślą o kobietach.

Oferuje on formułę wynajmu zaproponowanych przez Nas modeli samochodów, w wybranym przez Panie okresie. Celem programu jest dostosowanie oferty dającej możliwość użytkowania samochodu, do indywidualnych, kobiecych potrzeb oraz oczekiwań. To również szereg korzyści, jakim jest między innymi wsparcie techniczne w codziennych obowiązkach związanych z posiadaniem samochodu.

Gwarantujemy pomoc w najmniej oczekiwanej sytuacji.

Pozostaje jedynie … cieszyć się radością z jazdy.

Zapraszamy na:

www.car4woman.pl

facebook.com/car4woman

 

Coders Lab. Szkoła IT. Partner Edukacyjny

Kim jesteśmy
 
Łączymy doświadczenie edukacyjne ze znajomością rynku pracy IT, dzięki czemu umożliwiamy szybkie i efektywne zdobycie pożądanych kompetencji związanych z nowymi technologiami. Skupiamy się się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, które w pierwszej kolejności są przydatne u pracodawców. Dla osób, które chcą wystartować w nowym, perspektywicznym zawodzie, jesteśmy alternatywą dla wyższych szkół podyplomowych.
Ponad 30% naszych Absolwentów to kobiety. To ponad dwa razy więcej niż średnia kobiet, które obecnie studiują informatykę w Polsce (14,3% wg. raportu "Kobiety na politechnikach 2018")
Nasze dotychczasowe zaangażowanie w edukację IT wśród kobiet https://pressroom.coderslab.pl/19487-programuj-dziewczyno 
 
 
Jaki jest nasz cel współpracy
Uświadomić kobietom, że
  • obszar IT nie jest domeną mężczyzn,
  • edukacja IT nie wymaga kończenia studiów, a zmiana zawodowa i rozpoczęcie kariery w tym obszarze jest możliwe w stosunkowo krótkim czasie
  • Coders Lab jest bardzo dobrą propozycją dla kobiet, które szukają możliwości wejścia na rynek pracy z atrakcyjnymi kompetencjami w obszarze IT

Więcej

Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots to inicjatywa, której celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych kobiet. Dziewczyny, które tworzą GGC chcą inspirować kobiety do nauki języka kodowania, do czerpania od siebie nawzajem i dzielenia się wiedzą technologiczną. Wspieramy je w działaniu, zwłaszcza, że mamy wspólny cel - wzmocnić pozycję kobiet w branży IT. Dodatkowo staramy się łączyć środowiska biznesowe z technologicznymi, tworząc dobry grunt do zawiązywania spółek i wzajemnej współpracy. Kompleksowo wspieramy kobiety tworząc społeczność biznesową, w której naczelną wartością jest wzajemne wspieranie się kobiet.

Więcej

 

 

Brain Embassy

Brain Embassy - pierwszy co-creating w Polsce. Dzięki współpracy z Brain Embassy Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet tworzy przestrzeń co-creatingową dla kobiet.

Więcej

 

 

Polish Americam Women Entrepreneurs

Organizacja w USA, razem z którą dążymy do  zacieśniania relacji pomiędzy polskimi i amerykańskimi przedsiębiorczyniami poprzez współpracę, wymianę handlową oraz inwestycje w startupy.

Więcej

 

 

SARE

SARE to partner Fundacji, którego rozwiązania ułatwiają komunikację z członkiniami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

SARE to najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla komunikacji z klientem. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi. Zapraszamy na stronę: http://sare.pl/