Partnerzy Fundacji

Partnerzy Fundacji

Zapraszamy do korzystania z usług Partnerów Fundacji. Są nimi polecane przez nas firmy, których ofertę znamy  i możemy z całą odpowiedzialnością polecać ich usługi i produkty. Partnerzy Fundacji często świadczą usługi na jej rzecz.

Firmy zainteresowane dołączeniem do grona Partnerów fundacji zachęcamy do kontaktu z nami.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy współpracuje z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet od 2014 roku. Współpraca polega m. in. na udzielaniu wsparcia finansowania oraz merytorycznego.

Od początku współpracy z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, wspólnie zrealizowaliśmy dwie edycje programu „Biznes w Kobiecych Rękach”. W efekcie powstało ponad 70 firm kobiecych, które, zrzeszone w innowacyjne klastry, łącznie zatrudniają ok. 100 osób i wciąż kreują nowe miejsca pracy, przyczyniając się tym samym do rozwoju lokalnej społeczności.

Więcej

 

Oriflame

Naszą wizją jest to, by zostać pierwszą na świecie Firmą Sprzedaży Bezpośredniej. Z kolei naszą misją zawsze było spełniać marzenia ludzi na całym świecie.

Więcej

 

Super Księgowa

SuperKsięgowa.pl to partner wielu wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w tym śniadań, konferencji, programów akceleracyjnych.

Więcej

Pramerica Życie TUiR SA

Pramerica Życie TUiR SA należy do grupy kapitałowej Prudential Financial, Inc.- jednej z największych instytucji finansowych na świecie o ponad 140-letniej historii.

W Polsce oferujemy ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych zakresów ochrony. Na rynku wyróżnia wyjątkowa dbałość o Klientów i ich zaufanie a także najwyższe standardy obsługi.

Więcej

Filorga

FILORGA POLAND Sp. z o.o. jest partnerem wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w tym śniadań oraz konferencji.

FILORGA POLAND Sp. z .o.o. jest oficjalnym Przedstawicielstwem firmy Laboratoires Filorga, uznanej marki z dziedziny medycyny estetycznej oraz pielęgnacji kosmetycznej. Laboratorium Filorga to ekspert w dziedzinie starzenia się skóry, światowy lider w globalnej terapii anti-aging. Od ponad 30 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej uznanych dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych w ponad 60 krajach.

 

 

BMW

BMW to jedna z najbardziej luksusowych marek motoryzacyjnych. Nasza współpraca rozwija się owocnie od 2015 roku. Marka BMW jest partnerem Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

 

SARE

SARE to partner Fundacji, którego rozwiązania ułatwiają komunikację z członkiniami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

SARE to najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla komunikacji z klientem. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi. Zapraszamy na stronę: http://sare.pl/

 

Delikatesy.Esencja

Delikatesy.Esencja to partner śniadań Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy na stronę: http://www.delies.pl/

Więcej