Rekrutacja do V edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach ruszyła! Do grona partnerów programu, wśród których jest Citi Handlowy i Miasto Stołeczne Warszawa, dołączył Brain Embassy – pierwszy co-creating dla kobiet! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Posted on Posted in Klub Mentorek, Program BWKR, Programy

Za nami już 4 edycje naszego kompleksowego programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach – czas na kolejną! Już dziś otwieramy formularz rekrutacyjny do 5. edycji.

By poznać szczegóły w związku z rekrutacją do programu oraz wziąć udział w warsztacieWeryfikacja mojego pomysłu na biznes. Czy to na pewno ma sens? – zarejestruj się na jedno z dwóch spotkań informacyjnych. 

1 termin: 21 sierpnia, godz. 09:30

2 termin: 4 września, godz. 16:30

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program dla kobiet, które mają pomysł na biznes i są gotowe na jego realizację oraz założenie swojej firmy pod koniec trwania programu, tj. po 8 miesiącach intensywnej nauki w trakcie szkoleń i pracy u boku doświadczonej mentorki.

Kalendarz programu obfity jest w moduły szkoleniowe z cyklu SKILLSHARE z praktykami biznesu, spotkania networkingowe, podczas których uczestniczki czerpią od siebie nawzajem, wspierają się, wymieniają doświadczeniami, co motywuje je do dalszej pracy i rozwoju. Nie zabraknie też wielu inspiracji – odbędą się sesje BE THE CHANGE, czyli wieczorne spotkania, w trakcie których zaproszone przez nas kobiety z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet opowiedzą historie o swoich punktach zwrotnych na polu prywatnym bądź zawodowym. Spotkania te, utrzymane w duchu storytellingu, pokazują jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić.

Szczegóły o poszczególnych elementach, które obejmuje kalendarz programu znajdują się tutaj, natomiast harmonogram rekrutacji do 5. edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach dostępny jest tutaj.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 9 września.

Program realizowany w ramach grantu przyznanego przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.