Relacja z XI Konferencji SPK BE YOURSELF

Posted on Posted in Black Swan Fund, Klub Mentorek, Konferencje, Programy, Wydarzenia Networkingowe

Grupowe

Kolejną konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zorganizowałyśmy pod hasłem „BE YOURSELF”. 

Konferencja dotyczyła tematu autentyczności, kreatywności, spójności. Była także mowa o kreowaniu marki osobistej i jak zwykle wątki startupowe i wizja zmieniającego się świata.

Konferencja odbyła się 22 listopada Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich i zgromadziła blisko 500 osób.

SPK-267

GALERIA ZDJĘĆ

zdjęcia: Martyna Kronenberger 

Konferencję otworzyły Katarzyna Wierzbowska oraz Dorota Czekaj – prezeski Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, organizatora wydarzenia. Konferencję poprowadził Paweł Oksanowicz, dziennikarz radiowy i telewizyjny.

C5D_0208

 

C5D_0155

 

W pierwszej części konferencji wystąpili: Katarzyna Włodek-Makos, przedstawicielka Współorganizatora Miasta Stołecznego Warszawy, Warszawa – tu możesz być sobą; Alina Prawdzik, Be Yourself, Joanna Malinowska-Parzydło, Silna marka osobista – frajda z autentycznego życia oraz Marta Koremba, Zadbaj o swoją markę – zarejestruj swój znak: czym są znaki towarowe, jak uzyskać rejestrację, w jaki sposób chronić swoje znaki.

SPK46   SPK78

SPK81   SPK-164

 

Eyal Litwin, Katarzyna Wojnar z Brain Embassy opowiedzieli o pierwszym co-creatingu dla kobiet w Polsce, który startuje już 30 listopada we współpracy z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet.

SPK-185

BE 5

 

Po przerwie kawowej Renia Depciuch opowiedziała jak wygląda jej dzień w cyfrowym świecie („Mój dzień w cyfrowym świecie: wezwanie do wyprawy”), Marek Kapturkiewicz próbował nakierować uczestniczki konferencji, aby odpowiedziały sobie, czy start up to jest dibry pomysł na życie („Startup moim pomysłem na życie. Czy jesteś pewna?„), zaś Iza Makosz opowiedziała o błędach, które popełniła w biznesie, ale które ostatecznie przyczyniły się do jej sukcesu („4 błędy, których się wstydziłam, a które rozwinęły mój biznes”). Do VIP Roomu Black Swan Fund pod patronatem Wolf Theiss zaprosiła Inga Kasak, Managing Director Black Swan Fund.

SPK-236SPK-257

SPK-280SPK-289

Dzięki partnerowi Gutek Film w trakcie konferencji wyemitowano zwiastun filmu „I tak Cię kocham”, przeboju amerykańskich kin, romantycznej komedii.

7510cc16904019fdb80ec47a3be53688

 

W czasie przerwy lunchowej w VIP ROOM Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odbyło się spotkanie mentorek SPK i inwestorek Black Swan Fund/Cross EUWBA. Patronem VIP ROOM była kancelaria Wolf Theiss.

SPK-293

 

 

 

 

SPK-302

SPK-304

Po przerwie obiadowej miała miejsce kolejna sesja Be the change – seria 4 wystąpień w duchu storytellingu. 4 panie z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet opowiadały o swoich punktach zwrotnych. Wystąpiły: Barbara Sobala, Citi Handlowy, Małgorzata Kalicińska, pisarka, Marta Bradshaw, Eataway oraz Malina Wieczorek, Telescope. Wystąpienia pań były bardzo inspirujące, czasami wzruszające, czasami zabawne.

 

SPK83   SPK-350

SPK-375   SPK-372

 

SPK-393

 

Po części plenarnej konferencji odbywały się jeszcze 3 równoległe semianaria wiedzowe, prowadzone przez Ingę Kasak „The art of pitching”, Ali Lada Gola „Zbuduj swoją własną markę, która zrobi wrażenie” oraz Macieja Kuczerę, Google Internetowe Rewolucje: „Jak prowadzić działania promocyjne w Internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty”.

 

SPK-409  SPK-412  SPK-415

 

Dzięki partnerowi merytorycznemu Internetowe Rewolucje Google, w trakcie konferencji przeprowadzono indywidualne konsultacje z doradcami Internetowych Rewolucji.

 

SPK40   SPK3

SPK-231   SPK-230

 

Wiele Pań nie omieszkało zrobić sobie zdjęcia w fotobudce…

 

IMG_0037

SPK69

 

Networking też należał do udanych.

 

SPK52   SPK62

SPK121  SPK53

 

Do swoich stoisk zaprosili partnerzy konferencji.

 

SPK8  SPK31

SPK36  SPK41

SPK122  SPK-226

SPK-228  SPK-301

 

O prezenty dla prelegentów zadbali: Oriflame oraz Mieszko.

 

SPK32   GD8B3561

 

Oprawę kwiatową przygotowała dla nas uczestniczka programu Biznes w Kobiecych Rękach, Beata Kryszczyszyn, Mińska 7.

Kasię Wierzbowską oraz Dorotę Czekaj ubrała Izabela Muther.

IMG_0590-2

O makijaż Kasi Wierzbowskiej i Doroty Czekaj zadbała Katarzyna Piechocka – Lenartowska a pozostałych prlegentów – Naturalnie to tu

 

Dziękujemy!

Dziękujemy Współorganizatorowi – Miastu Stołecznemu Warszawa, Citi Handlowy – Partnerowi Głównemu, Google Internetowe Rewolucje – Partnerowi Merytorycznemu, partnerom: Oriflame, Wolf Theiss, Biobazar, Brain Embassy, Bird&Bird, INPOST, empik school, Profi-Lingua, Onepress oraz wszystkim pozostałym partnerom oraz osobom, firmom oraz instytucjom, które wsparły organizację wydarzenia.

To był bardzo udany dzień.


Dziękujemy za Waszą obecność i bardzo miłe komentarze!

BE YOURSELF

Czy pamiętasz jeszcze dyskietkę? Albo czas, w którym, żeby odebrać telefon musiałaś być w domu?

Pierwszy raz w historii świat zmienia się tak szybko, że trudno nam za nim nadążyć. Nowe technologie wyprzedzają trendy, które błyskawicznie stają się teraźniejszością. Listy umiejętności koniecznych by zabłysnąć w 21 wieku puchną. Musisz być kreatywna i umieć kodować, mieć piątkę z komunikacji, a w cv chociaż jeden startup.

Otwartość na zmiany jest kluczowa w życiu zawodowym, ale to autentyczność budzi zaufanie. A największym zawodowym wyzwaniem staje się jej zachowanie. Jak to zrobić i pozostać sobą ? Co to właściwie znaczy, skoro pivot możliwy jest nie tylko w biznesie ale także w życiu? Jak wykorzystać w pełni swój potencjał, ale wciąż pozostać wiarygodną?

Współorganizator:

Zakochaj się w Warszawie Przedsiębiorczej

Partner główny:

Citi Handlowy

Partner merytoryczny:

google internetowe rewolucje

Partnerzy:

Oriflame    InPost-2  biobazar  logo_onepress_poziom

WT_LOGO_POS_CMYK    Brain Embassy     profilingua       EMPIK

 

BIRD&BIRD_POS_LOGO_RGB_PINK

Patronat honorowy:

PARP BLACK_SWAN_FUND_logo

Wspierają nas:

auchan-small   zgoda-logo-300px  z10135506Q,Gutek-Film   saladstory