Witamy w zespole Agnieszkę Osytek – koordynatorkę projektu CrossEUWBA

Posted on Posted in Bez kategorii

 

Agnieszka OsytekDo naszego zespołu dołączyła Aga Osytek. Została koordynatorką projektu Cross EUWBA – nowego międzynarodowego projektu realizowanego przez naszą fundację.

Aga Osytek to przedsiębiorczyni społeczna. W latach 2013-2016 z sukcesem rozwijała projekt Tłumacza Migam i budowała markę Migam. Najpierw pracowała w Migam jako tłumaczka języka migowego, następnie zainwestowała w firmę i postanowiła się przebranżowić. Wiedzą zdobytą w międzynarodowych programach akceleracyjnych i w praktyce wspiera inicjatywy skierowane do przedsiębiorców społecznych w Polsce – Kairos, MakeSense i The Venture. Ekspertka Founders Institute Warsaw i pwc Startup Collider oraz inspirująca mówiczyni podczas wielu konferencji biznesowych.

Jako koordynatorka projektu Cross będzie odpowiedzialna za stworzenie i przeprowadzenie treningów i programów mentoringowych dla prywatnych inwestorek oraz za współpracę z pozostałymi 5 partnerami projektu z Unii Europejskiej.

Witamy Agę na pokładzie Fundacji Kobiet i zapraszamy do kontaktu: a.osytek@fundacjakobiet.org. Więcej na temat projektu na stronie Cross EU WBA.