Zapraszamy do udziału w konkursie „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych”, który Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet realizuje wspólnie z INPOST

Posted on Posted in Bez kategorii

Plakat In post

„Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych” – pod tym tytułem kryje się wspólna akcja wydawcy charytatywnego kalendarza „Dziewczyny InPost 2018” i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. To konkurs, w którym mogą wziąć udział kobiety, zainteresowane rozwojem swoich kompetencji w zakresie storytellingu i autoprezentacji. Nagrodą dla 15 półfinalistek jest udział w profesjonalnym warsztacie z zakresu publicznego prezentowania się. Wyłoniona przez jury finalistka otrzyma zaproszenie do udziału w roli bohaterki w prestiżowej sesji Be The Change organizowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. 

Charytatywny kalendarz „Dziewczyny InPost 2018” to zbiór 12 fotografii, prezentujących wybrane Panie na co dzień pełniące różne role w firmie InPost. Ukazał się w listopadzie i jest dostępny w sprzedaży w księgarniach internetowych labotiga.pl czytam.pl oraz na Allegro Charytatywni w  cenie od 50 zł. Zjawiskowe zdjęcia, wykonane we wnętrzach futurystycznego obiektu Alvernia Studios,  ilustrują wartości jakie kobiety wnoszą do zespołów, w których pracują. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza „Dziewczyny InPost 2018”  będzie przekazany na realizację programu „Pokonałam Samą Siebie”.

 

GRAFIKA IN POST BANNER

Środki na realizację Konkursu pochodzą ze sprzedaży

KALENDARZA „DZIEWCZYNY INPOST 2018”.

 

 

 Do 15 grudnia można zgłosić się do udziału w konkursie. Akcja dedykowana jest kobietom, które są zainteresowane rozwojem w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Na podstawie przesłanych zgłoszeń Jury konkursowe wyłoni listę 15 finalistek, które następnie wezmą udział w bezpłatnym warsztacie ze storytellingu i autoprezentacji. Warsztat zakończony będzie wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wybrana laureatka. Zwyciężczyni, otrzyma zaproszenie do udziału w sesji Be The Change – wydarzenia networkingowo-inspiracyjnego, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet, w roli bohaterki sesji. Nagrodą będą także indywidualne sesje szkoleniowe z trenerem storytellingu. Be The Change to cykliczny i cieszący się dużym uznaniem i popularnością format wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w stylu TEDex. 3 następne miejsca zostaną nagrodzone darmowymi biletami na sesję Be the Change.

 

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE KONKURSOWE

 

Kluczowe terminy Konkursu:

  1. Inauguracja Konkursu: 22 listopada, XI Konferencja SPK BE YOURSELF
  2. Przyjmowanie zgłoszeń: 22.11.2017-15.12.2017
  3. Ogłoszenie wyników: do 5 stycznia 2018
  4. Warsztat – Nagroda za najciekawsze zgłoszenie konkursowe: 10 stycznia 2018, Warszawa

Cel: zdobycie praktycznych umiejętności i przygotowanie do publicznego zaprezentowania się

Zakres warsztatu: storytelling w praktyce, autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Warsztat zakończony będzie wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wyłoniona laureatka, która otrzyma nagrodę główną.

5. Sesja Be the Change – Nagroda główna za najlepsze wystąpienie podczas warsztatu: 15 lutego 2018, Warszawa

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

 

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet oraz INPOST

 

FUNDACJA_przeds_kobiet_logo      InPost-2