Zapraszamy na 50 Jubileuszowe śniadanie SPK, którego gościem będzie Malka Kafka, właścicielka restauracji Tel Aviv – 23 lutego w Brain Embassy

Posted on Posted in Wydarzenia Networkingowe

malka banner

Zapraszamy na 50. Jubileuszowe śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, które odbędzie się 23 lutego o godz. 9:45 w Brain Embassy, ul. Postępu 15.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ 

 

Jest to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy.

Te śniadania wyzwalają niezwykłą energię do działania – co często podkreślają uczestniczki!

50. śniadanie odbędzie się w naszej nowej siedzibie Brain Embassy – w pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu! Dla społeczności Sieci mamy wyjątkowy pakiet członkowski. Przyjdźcie na śniadanie, by zobaczyć tę niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu.

Będzie będzie to nasze jubileuszowe śniadanie, planujemy dużo atrakcji, o których już wkrótce!

Gościem specjalnym śniadania będzie Malka Kafka. 

Biznewoman, restauratorka i promotorka dobrego życia. Stworzyła i zarządza siecią restauracji Tel Aviv Urban Food. Ekspertka w zakresie planowania strategicznego, analizy trendów i marketingu w gastronomii. Fascynuje się społecznym kontekstem jedzenia. Zwraca uwagę na społeczną odpowiedzialność biznesu – skąd pochodzą produkty, jak produkować jedzenie zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki.

Była gospodynią programu kulinarnego w Kuchnia +. Wielokrotnie zapraszana jako ekspertka do programów TV. W lutym nakładem wydawnictwa Znak ukazała się jej nowa książka „GOD FOOD – Boska Kuchnia”.

Restauracja Tel Aviv przygotuje wyjątkowe menu na nasze śniadanie.

Serdecznie zapraszamy,

Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj

założycielki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet