Zapraszamy studentki i doktorantki na warsztat z Autoprezentacji! Spotykamy się 16 maja w Brain Embassy! Udział bezpłatny.

Posted on Posted in Program BEST, Programy, SkillShare, Wydarzenia Networkingowe

Zapraszamy na majowe spotkanie BEST Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dla studentek i doktorantek – warsztat z Autoprezentacji „Jak dobrze się zaprezentować przed potencjalnym pracodawcą”

16 maja naszym gościem będzie Ali Lada Gola dyrektorka marketingu w GE Healthcare na Europę i Rosję, trenerka, a także współtwórczyni dwóch firm z branży brandingowej (YourImpact.pro & BWITH.US)

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

Tym razem śniadanie będzie miało formę szkolenia z autoprezentacji. Będzie to znakomita okazja by dowiedzieć się, nauczyć i przećwiczyć w praktyce w jaki sposób najlepiej  zaprezentować się przed potencjalnym pracodawcą. Na co zwrócić szczególną uwagę? Jakich błędów uniknąć? Jakich pytań się spodziewać i jak na nie odpowiadać? Jak wyeksponować swoje najlepsze cechy?

Tylko uczestniczki szkolenia będą mogły wziąć udział w czerwcowym konkursie przed przedstawicielami PWC. Zwyciężczyni konkursu na najlepszą prezentację zostanie nagrodzona możliwością wzięcia udziału w skróconej rekrutacji na staż w PWC!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jest to spotkanie zamknięte dla studentek.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy,

Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

Organizatorzy i partnerzy: