BIZNES W KOBIECYCH RĘKACH

BIZNES W KOBIECYCH RĘKACH

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Biznes w Kobiecych Rękach to autorski projekt Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator. Trwa on 8 miesięcy i realizowany jest przy wsparciu członkiń Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

Na program składają się następujący elementy:

 • 1. Szkolenia SkillShare
  Warsztaty z zakresu przedsiębiorczości dla początkujących przedsiębiorców – 5 dwudniowych modułów szkoleniowych (w godz. 09:45 – 17:45). Przykładowa tematyka: Jak stworzyć efektowną relację mentoringową, Modele biznesowe, Marketing Startupów, Social Media, Finanse, Księgowość, Sprzedaż, Aspekty prawne, Jak stworzyć własną markę, Autoprezentacja.
 • 2. Spotkania networkingowe
  Spotkania w gronie uczestniczek umożliwiające poznanie się, nawiązanie relacji, współpracy.
 • 3. Sesje Be the Change
  Wieczorne spotkania networkingowo-inspiracyjne, podczas których poznajemy historie kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
 • 4. Mentoring biznesowy
  Czas trwania: przez cały program. Gwarantujemy 6-7 spotkań z indywidualnie wybraną mentorką (jedno spotkanie w miesiącu). Indywidualne spotkania z mentorką. Przygotowanie do relacji oraz wsparcie relacji mentoringowej.
 • Jakie są korzyści dla uczestniczek?
  - Wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość
  - Wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie
  - Wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności
  - Wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.
W razie pytań - skontaktuj się z nami: bwkr@fundacjakobiet.org