Rada Fundacji

Rada Fundacji

Maja Meissner, Meissner & Partners

Executive Search, Przewodnicząca Rady Fundacji

Maja Meissner, Meissner & Partners

Maja Meissner od 2010 prowadzi wraz z partnerami własną firmę doradczą Meissner & Partners Executive Search and Organizational Development. Wcześniej zdobywała doświadczenie konsultanckie jako Partner w ARETES Consultants. Ukończyła zarządzanie w Międzynarodowej Szkole Zarządzania FP w Warszawie i była stypendystką East Central European Scholarship Program przy Georgetown University w Waszyngtonie. Z sukcesem pokonała drogę od korporacji do własnej działalności. Początkowo pracowała w czołowych międzynarodowych wydawnictwach, gdzie odpowiednio pełniła obowiązki dyrektora generalnego, dyrektora marketingu, szefa sprzedaży. Kierowała również marketingiem farmaceutycznym dużej amerykańskiej korporacji. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym własnej firmy medycznej Centrum Leczenia Raka Prostaty – HIFU Clinic (HIFU.pl). Prowadzi również działalność wydawniczą, a jej oficyna wydała takie książki jak: ”Lider – Rola Wartości”, wywiad z Konradem Jaskółą (konradjaskola.pl) oraz „Kawalerowie Orderu Uśmiechu” – Tadeusza Belerskiego (kawalerowieorderu.pl) Ukończyła program Corporate CoachU oraz Coaching Systemów Relacji – program ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching), a także Erickson College International program: Dremwork and Advanced Mataphors oraz Family Coaching – akredytowane przez ICF. Jest aktywnym członkiem International Coach Federation. Posługuje się certyfikatem MPA® oraz EASI® Master Person Analysis – narzędziami wspierającymi rekrutację oraz rozwój kariery zawodowej pracowników. Posiada doświadczenie z ponad 800 godzin procesów coachingowych dla ponad 50 managerów. Prowadziła również szereg warsztatów rozwojowych i treningów dla wyższej kadry menadżerskiej. Maja ma jedną córkę i trenuje izraelski system walk KRAV MAGA.

Agnieszka Bąk-Marcinkowska, Synapsis

Agnieszka Bąk-Marcinkowska, współzałożycielka i współwłaścicielka oraz członek zarządu Grupy Synapsis, spółki prowadzącej Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis, który zajmuje się pomocą psychoterapeutyczną i leczniczą oraz psychoedukacją.

Jest psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką wydziału psychologii Université Libre de Bruxelles – Belgia oraz Katedry Psychoterapii, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Budowała od podstaw 2 instytucje: jedna to organizacja pozarządowa, druga to spółka z o.o. Nie ma wykształcenia ekonomicznego ani handlowego, wszystkiego musiała nauczyć się od podstaw i uważa, że, „nie święci garnki lepią“. Posiada kompetencje w zarządzaniu i budowaniu zespołu, planowaniu rozwoju firmy, przydzielaniu i kontrolowaniu zadań, organizowaniu akcji społecznych i promocyjnych, budżetowaniu i zarządzaniu wydatkami i rozwiązywaniu konfliktów. Na jej drodze piętrzyły się różne trudności, które nauczyły się skutecznie rozwiązywać i przezwyciężać. Chce dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami, tym samym wspierać je w zarządzaniu własnym losem i karierą.

Agnieszka Bąk-Marcinkowska, Synapsis

Zastępca Przewodniczącej Rady Fundacji

Agnieszka Cenzartowicz, SWC Group

Członek Rady Fundacji

Agnieszka Cenzartowicz, SWC Group

Członek Rady Fundacji Karierę zawodową rozpoczęła w 2005 roku, w międzynarodowej firmie prawniczej. W 2010 roku kierowała polskim oddziałem firmy prawniczej ILF (Ukraina), potem została partnerem w kancelarii Kibenko, Onika i Partnerzy. Należy do grona Adjunct Faculty IIT/Chicago-Kent College of Law – prowadzi wykłady w j. angielskim, pełniła funkcję dyrektora wykonawczego projektów Szkoły Prawa Amerykańskiego (School of American Law) w Gdańsku, Warszawie, Charkowie, Lwowie i w Batumi. Zasiada w Zarządzie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz w Radzie Nadzorczej Fundacji Emerging Markets Researchers. Obszary praktyki/zainteresowania zawodowe: prawo handlowe, prawo konkurencji, IP&IT, rynki finansowe, AML.

Paweł Niziński, GoodBrand

Doradca w dziedzinie innowacyjności społecznej i strategicznego zarządzania zrównoważonymi markami, od ponad 20 lat w branży marketingowej. Moderator dialogu społecznego, wykładowca komunikacji marketingowej, odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Współautor wielu kampanii marketingowych i społecznych, juror na wielu konkursach reklamowych polskich i międzynarodowych. Socjolog, artysta grafik, designer.

Paweł Niziński, GoodBrand

Członek Rady Fundacji

Ewa Lampart

Członek Rady Fundacji

Ewa Lampart

Od 25 lat pracuje w branży medialnej. Przez 12 lat po stronie działów mediów agencji reklamowych i w domu mediowym, następnie po stronie koncernów mediowych: w dziennikach, TV i mediach cyfrowych. Znakomicie zna procesy rządzące obszarem mediów i komunikacji marketingowej. Jej mocne strony to budowa strategii, działania marketingowe, poszukiwanie nowych źródeł przychodu, rozwój biznesu i zarządzanie zmianą. Przez 18 lat pracowała w firmach o międzynarodowej kulturze organizacyjne i wielokulturowym środowisku. Obecnie , od 2010 roku, jest wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym w spółce ZPR MEDIA SA, która wchodzi w skład polskiej grupy medialnej Grupa ZPR. Ma unikalne doświadczenie we wprowadzaniu produktów mediowych na rynek. Jako dyrektor marketingu była odpowiedzialna za wejście na rynek dzienników FAKT I DZIENNIK, jako prezes i dyr. zarządzający wprowadziła dwie telewizje naziemne FOKUS TV i NOWA TV. Stawia na samorozwój i ciągle się dokształca. Z wykształcenia jest humanistką i filologiem języków słowiańskich. Studiowała w Warszawie, Belgradzie i Ljubljanie. Ukończyła także studia MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN. Prywatnie dumna mama dwóch synów. Lubi ludzi, którzy stanowią dla niej inspirację i naturę, dzięki której może oderwać się od codzienności.