Wydarzenia

KONFERENCJE

Co pół roku spotykamy się w większym gronie, 500 osób. Wybieramy inspirującą myśl przewodnią, powiązaną z tematyką biznesową, zapewniamy ciekawe prelekcje ekspertów, panel z przedsiębiorczymi kobietami. Każda konferencja SPK to wspaniała okazja do zdobycia wiedzy, do poznania wielu niesamowitych, przedsiębiorczych kobiet, do wzajemnej inspiracji.

SESJE BE THE CHANGE

Nowa formuła spotkań wieczornych, służących inspiracji oraz motywacji do wprowadzania zmian we własnym życiu, bądź biznesie. 3 inspirujące historie, 3 niezwykłe kobiety, które na naszej scenie opowiadają o swoich punktach zwrotnych i zmianach, jakie się w nich dokonały.

ŚNIADANIA

Rano, przy pysznej kawie i zdrowym śniadaniu spotykamy się w gronie około 50 osób, aby przede wszystkim poznać siebie nawzajem, ale też śniadaniowego gościa specjalnego - kobiety przedsiębiorczej, która dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, która mówi o swoich sukcesach i porażkach - szczerze, bez niedomówień i po przyjacielsku.

INNE WYDARZENIA NETWORKINGOWE

Spotykamy się, by nawiązać kontakty biznesowe. To inspiruje, motywuje i łączy. Networking jest podstawą wszystkich naszych wydarzeń - prowokujemy kobiety do rozmowy, wymiany i nawiązywania relacji, które są podstawą w biznesie. Integrujemy kobiece środowisko biznesowe w nieformalnej atmosferze, przy winie i pysznych przekąskach.